HAKKIMIZDA

30 YILLIK TECRÜBE İLE...

furniturestore-sep2
1992 yılından beri çeşitli ticari faliyetler gösteren firmamız, ambalaj ve çuval sektörüne de girmiştir. Sektördeki büyümeyle birlikte kendimizi geliştirerek ürün ağını çoğaltıp müşterilerimize daha hızlı ve iyi hizmet vermek için çalışmaktayız. Çuval,lamineli çuval,bigbag,pp kumaş bunlardan bazılarıdır. Aynı zamanda pilsa branda olarak bilinen branda kumaşı da üretmekteyiz.Mavi, beyaz,yeşil gibi renkler elimizde her zaman hazır olan malzemedir.
ÇUVALCA

PP çuval üretiminde ise 15 cm'den başlayıp 175 cm enine kadar çuval üretimi yapmaktayız.Un çuvalı,bakliyat çuvalı,şeker çuvalı,kömür çuvalı,gübre çuvalı,dijital opp baskı çuvalı yapmaktayız. Gramaj Olarak 40 gr/m2'den başlayıp 240 gr/m2'ye kadar çuval üretimi yapmaktayız. Kanaviçe,Jüt çuval,Telis diye tabir edilen kumaşların da ithalatını yapmaktayız.

Müşterilerimizin ihtiyacını iyi bildiğimizden dolayı devamlı elimizde stoklu mallarımız vardır.İstenilen ölçülerde günlük 40.000 adet çuval çıkışı yapabilmekteyiz.

Siz de çuval, koli ve ambalaj ürünü ihtiyacınız için bizi tercih edin, kaliteyi ve güveni hissedin. Bizimle iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edin veya telefon numaramızdan bize ulaşın. Sizin için en uygun çözümü birlikte bulalım.

30

YILLIK TECRÜBE